Nasze biuro

Wygodny dojazd

Czas dojazdu do pracy to dla Ciebie istotna sprawa? A może mieszkasz poza Warszawą i obawiasz się niewygodnych przesiadek?
 

Doskonale Cię rozumiemy. Dlatego nasze nowe biuro otworzyliśmy w świetnie skomunikowanym punkcie przy Alejach Jerozolimskich 136. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość głównych węzłów i szlaków komunikacyjnych, a także Dworca Zachodniego i Centralnego. Komunikacja miejska w okolicy jest dobrze zorganizowana. Dostęp do biura umożliwiają liczne linie autobusowe, tramwajowe, a dodatkowo WKD, SKM i KM, dzięki czemu z każdej części Warszawy bez problemu dotrzemy na miejsce. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Zachodniego.
Dojazd autobusami linii: 187, 182, 523, 159, 127, 158 lub pociągiem do stacji Warszawa Zachodnia.


Jeżeli zamierzasz „pierwszą” podróż do biura odbyć autobusem lub tramwajem sprawdź aktualny rozkład jazdy na stronie www.ztm.waw.pl. Autobusem podjedziesz prosto pod budynek (przystanek autobusowy: Grzymały- Sokołowskiego) dedykowanym bus pasem. Dojeżdżających do pracy liniami SKM, WKD i Koleją Mazowiecką zachęcamy do sprawdzenia aktualnych rozkładów na stronach: www.wkd.com.pl; www.skm.warszawa.pl; www.mazowieckie.com.pl. Wszystkie pociągi zatrzymują się na pobliskich stacjach: Warszawa Zachodnia i Warszawa Ochota.

 

Wirtualna wycieczka po biurze

Dla rowerzystów

Eurocentrum Alfa znajduje się w lokalizacji bardzo przyjaznej dla cyklistów.

Czytaj więcej